czwartek, 12 listopada 2015

Melkior Professional - rozświetlacz Spring Shine

Witajcie,

pamiętacie mój zachwyt nad oszałamiająco pięknym, a obecnie moim ulubionym rozświetlaczem Winter Glow? W ręce wpadł mi kolejny rozświetlacz marki Melkior (stosunkowo świeżej na naszym rynku) - cudowny Spring Shine.Spring Shine to mocniejsza już wersja rozświetlacza. Jak w przypadku Winter Glow był to subtelny blask i efekt, tak tutaj - jest moc! Cacko to jest już dużo mocniej napigmentowane, wystarczy odrobina, aby uzyskać na skórze mocny połysk. Choć również mamy tutaj do czynienia z wypiekaną formą - Spring Shine ma lżejszą konsystencję, nie taką zbitą, lepiej czepia się pędzla i skóry, ale jest też bardziej kruchy.


Różni się także oczywiście jeśli chodzi o odcień - to prześliczny jasny, łososiowy róż. Jest nieco chłodniejszy, bardziej różowy i jakby jaśniejszy niż Winter Glow, niemniej jednak ma ciemniejszą bazę (Winter ma niebarwioną) przez co w przypadku bardzo bladej cery może być (nie musi) widoczny i lekko się odznaczać. Niemniej jednak to nadal jest jasny rozświetlacz - sprawdzi się więc na każdej karnacji. 

W zestawieniu z Winter Glow prezentuje się następująco, po lewej Winter Glow - po prawej Spring Shine:

A tak wygląda w porównaniu z innymi moimi rozświetlaczami:

Od prawej:
I Heart Makeup - Goddess of Love, Melkior - Spring Shine, Melkior - Winter Glow, KOBO - Moonlight, My Secret - Princess Dream, The Balm - Mary-Lou Manizer, KOBO - Golden Light.

Spring Shine blask daje oszałamiająco piękny i, jak już wspominałam, stosunkowo mocny, niemalże lustrzany. Nałożony w mniejszej ilości siłą rzeczy jest nieco bardziej "dzienny". Można go oczywiście stosować nie tylko na szczyty kości policzkowych, ale też do rozświetlania kącików wewnętrznych, na powieki lub też do tzw. strobingu.

U mnie na skórze wygląda mniej więcej tak:
Rzecz jasna ten wypiekaniec jest nie tylko niesamowicie piękny ale też szalenie wydajny. Dodatkowo ma aż 11 gram pojemności, starczy więc na bardzo, baaardzo długo! Produkty Melkior możecie zakupić w sklepie internetowym marki na http://www.melkiorprofessional.pl/, a ten konkretny TUTAJ. Rozświetlacze kosztują 59,99 zł za sztukę - obecnie są w promocji po 47,99 zł (do tego do końca listopada możecie skorzystać z darmowej wysyłki!).


Ja jestem zachwycona, używam obu moich pięknych rozświetlaczy na przemian, Winter Glow to mistrzostwo, ale Spring Shine jest równie efektowny i niesamowity, więc polecam - jeśli tylko wpadł Wam w oko! :) O trwałość nie musicie się zupełnie martwić - trzyma się świetnie jak żaden inny.

A właśnie, jak Wam się on podoba? :))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...