wtorek, 20 czerwca 2017

Blue blue blue

Niebieski to nie kolor, niebieski to religia. Którą zresztą wyznaję nie od dziś. Ci z Was, którzy są ze mną od dawna, wiedzą, że kocham niebieskości miłością szaloną, kleczkowsko-szaloną! Nie unikałam nigdy bowiem niebieskości na powiekach - tak bardzo znienawidzonych przez... niemal wszystkich! Odcienie niebieskiego kocham też oczywiście w innych rejonach, zarówno w ubraniu, dodatkach, jak i dekoracji wnętrz, ale dziś skupiamy się na mejkapie. Pokażę Wam kolejny makijaż z nieco innym wykorzystaniem tego koloru ;)

Oczywiście jedną z najbezpieczniejszych "baz" do tego typu zabaw są brązy. U mnie więc w roli głównej brązowy, najprostszy ze wszystkich dymek, a do tego delikatne (jak na mnie oczywiście) niebieskie dodatki. Na dolnej powiece intensywna niebieskość, pociągnięta do połowy powieki, w kącikach wewnętrznych rozbielona i opalizująca, a w roli graficznych akcentów metaliczne kropki! Może wygląda strasznie trudno - ale uwierzcie, że taki mejkap jest szalenie łatwy w wykonaniu ;)

Żeby było bardziej cukierkowo, na usta nałożyłam delikatną, różową pomadkę. Jest to jedna z nowości marki My Secret, która niestety u mnie nie do końca się sprawdza. Jak zwalczę w końcu zapalenie spojówek, to przygotuję dla Was piękne swatche i recenzję - stay tuned! :)

Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć! Dajcie znać w komentarzach - jak Wam się podoba taki look, oraz jakie mejkapy chcielibyście zobaczyć w przyszłości na blogu. :)Użyłam: 
oczy/eyes: My Secret Natural Beauty eyeshadow palettes - Magical Girl, Tropical Romance, Naked Beauty, Design Your Eyebrows Warm Taupe, L'Oreal False Lash Superstar XFiber, Golden Rose Metallic liner 01, KOBO liquid liner, Pearly Cream Eye Shadow Aqua Blue, Artdeco eyeshadow base,
twarz/face: VICHY Dermablend Setting Powder, Sensique Rainbow Highlighter Rainbow Magical, KOBO Professional Illuminate Cover Stick, Pearly Blush Palette, My Secret Cream Camouflage, Face'n'Body Bronzing Powder, NYX Total Control Vanilla,
usta/lips: My Secret I love matte lips 11.


Jak Wam się podoba ten makijaż? Używacie niebieskich akcentów w swoich mejkapach? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...