O mnie i o blogu

Cześć! Witaj na moim blogu! Jest mi bardzo miło, że do mnie trafiłeś/aś, a będzie jeszcze bardziej, jeśli zostaniesz na dłużej. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj mnóstwo inspiracji, które zachęcą Cię do zabaw z makijażem! Pamiętaj - nie bój się eksperymentować i pobudzać swojej kreatywności, make-up to nie tylko sposób na upiększenie się, ale także świetna zabawa. Zresztą, sam/a zobaczysz ;) Życzę Ci miłego malowania! 

Mam na imię Katarzyna, ale reaguję także na "Gray*", gdzieniegdzie znajdziesz mnie pod bardziej "moją" nazwą Bajkat ;) Od urodzenia mieszkam w Warszawie i kocham to miasto lojalną miłością ;) Mam 27 lat, z zawodu jestem filologiem polskim, działającym obecnie zwykle w rejonach marketingu i PRu. Pałam miłością i ogromną pasją do kolorów, makijażu i kosmetyków kolorowych, a także literatury (szczególnie fantasy i klasyki, głównie polskiej). Jako zodiakalny Rak mam odpowiednie motto: zawsze do przodu, choćby tyłem! :)) Jestem kociarą, i Pańcią swojego kochanego dachowca Kłaczka.

*Wbrew głupim pomysłom, moja nazwa oczywiście nie wzięła się od pewnej książki, do której sympatią nie pałam (a wtedy nawet dzięki Bogu nie istniała). Nie miałam zupełnie pomysłu na nick, z drugiej strony nie przywiązywałam też do niego szczególnej wagi (blog nazywał się wtedy "impresje i ekspresje", także rozumiecie) - wpadłam więc na prosty pomysł, by zaczerpnąć inspiracji... w moim kolorze oczu. Miało być "gray eyed girl", ale brzmiało głupio, zostało więc samo "Gray" i ładnie wpasowało się, w końcu jestem taką szarą dziewczynką, która lubi otaczać się kolorami ;).

Blog powstał we wrześniu 2011 roku (od tego czasu przeszedł wiele metamorfoz oraz zmianę adresu), był efektem mojej małej potrzeby, czy też celu - nauczyć się malować! Jestem wdzięczna moim Czytelnikom, że od początku mojej przygody z blogowaniem tak mocno mnie wspierali i dopingowali, dzięki czemu chętniej się rozwijałam. Choć wiele już z początkowych wpisów nie jest publicznie dostępnych, to właśnie z nich jestem najbardziej dumna - pokazują mi, jak bardzo rozwinęłam się od tamtego czasu, jak blog rósł, jak piękniał w oczach i zyskiwał na jakości. Ale na tym nie poprzestaję i wciąż z uwagą dbam o moje małe dzieło, żeby zarówno mnie jak i Wam jak najprzyjemniej spędzało się na nim czas! 

Mocno cenię swoją prywatność, dlatego też nie zobaczycie tutaj zbyt wielu intymnych szczegółów z mojego życia. Niemniej jednak, po nieco więcej zapraszam do obserwowania moich profili w mediach społecznościowych, a jak Was bardzo ciekawość zżera... lub po prostu macie do mnie jakieś pytania, zagwozdki lub propozycje nie do odrzucenia, zachęcam do zadawania pytań - w komentarzach (na które zawsze odpowiadam), bądź drogą mailową na adres: graymaluje@gmail.com

Życzę miłej lektury!

Wasza Gray

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...