wtorek, 4 lipca 2017

Królewski INDIGO Magnifique - manicure hybrydowy

Są takie kolory, które nie tylko zapierają dech w piersiach i co jakiś czas stają się hitami mody, ale mają też w sobie pewną nutę królewskości. Jedną z takich barw jest kobalt, który aż emanuje dostojeństwem i stanowi mega fajny dodatek praktycznie do każdej stylizacji. Wierzcie lub nie, ale pięknego, mocnego kobaltu jeszcze na paznokciach nie nosiłam - i żałuję, że dopiero teraz się na niego skusiłam!


Ten kolor na pewno świetnie wygląda... właściwie to w każdej postaci! Zarówno z połyskiem, jak i w macie, przy okazji zdobień, w różnych zestawieniach kolorystycznych (np. z fuksją czy pomarańczem), czy też solo. Zawsze piękny, zawsze zwracający uwagę. 

Ja postawiłam tym razem na kolor w wersji solo oraz delikatne zdobienia w postaci holograficznych kółeczek. Następnym razem na pewno się skuszę na matową i nieco bardziej szaloną kombinację, jeśli chodzi o kolory.


W roli głównej widzicie boski lakier hybrydowy Indigo Magnifique, który w przeciwieństwie do poprzedniego, jasnego koloru, który używałam, zrobił na mnie świetne wrażenie. Konsystencja nadal jest gęsta, ale lakier lepiej się rozprowadza - nie robi smug, nierówności, oraz ma mega mocny pigment, dlatego też mnie wystarczyła tylko jedna warstwa koloru do idealnego pokrycia płytki. WOW! Oczywiście, świetnie się też nosił i nie zauważyłam żadnych odchyleń od normy. Jedyne czego nie lubię w tych lakierach to duży i mało precyzyjny pędzelek - ja mam małą płytkę paznokcia i naprawdę trudno jest mi nim manewrować. Czy wszystkie lakiery tej marki mają tak niewygodne aplikatory? Nie przypominam sobie bym miała ten problem przy okazji lakierów z serii Cat Eye.


Tak czy inaczej, ja jestem zachwycona! Do tego koloru, i tego konkretnego lakieru wrócę na pewno nie raz ;) 

Użyłam: 
baza - CHIODO Pro Base Strong,
top - CHIODO Pro Soft Top Effect,
kolor - Indigo Magnifique,
ozdoby - holograficzne kółeczka z AliExpress.


Lubicie taki kolor na paznokciach? Jak Wam się podoba taki manicure? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...