środa, 27 stycznia 2016

Pierre Rene Gel Base for Glitter

Witajcie,

choć szalony okres karnawału powoli dobiega końca, brokat zawsze znajdzie dla siebie odpowiednią okazję! I choć genialnie wygląda właściwie w każdym makijażu - od zalotnej kreski, przez makijaż lekki aż po dramatyczne smoky lub kolorowe szaleństwa, wiadomo że jedna z ważniejszych rzeczy to to, aby nie osypywał się w ciągu dnia na policzki i nie tworzył nam swoistej szalonej wersji rozświetlacza.

Aby tego uniknąć warto zastosować bazę pod glitter, która odpowiednio "przyklei" brokat do skóry, a ponadto sprawi, że stanie się nie do zdarcia!

Na szczęście takich produktów pomocniczych, można by powiedzieć, szukać możemy już nie tylko w markach przeznaczonych dla profesjonalistów, ale i tych bardziej dostępnych - jak choćby w ofercie Pierre Rene.


Od pewnego czasu kupić możemy Pierre Rene Gel Base for Glitter zamkniętą w sporym czarnym, prostym opakowaniu (podobnym do tych, które posiadają brokaty i cienie sypki marki), zawierająca w sobie aż 18 gram przezroczystego żelu. Z jednej strony taka forma jest niezwykle wygodna, łatwo żel wydobyć z opakowania, ale też niestety sprawia to, że szybciej wysycha - u mnie już na brzegach pojawiły się zaschnięte, twarde grudki. Wydaje mi się, że lepiej jednak do takiego typu produktu sprawdziłaby się zwykła tubka.


Żelową bazę możemy stosować zarówno pod brokaty jak i cienie sypkie. Genialnie przykleja każdy z tych produktów - sprawia że glitter zyskuje na intensywności i trzyma go w ryzach przed cały czas!

Wystarczy na skórę nałożyć cienką warstwę (dosłownie odrobinę) żelu - można oczywiście nakładać go na makijaż, tutaj trzeba po prostu delikatnie go wklepać, by nie naruszyć cieni. Następnie na mokry jeszcze żel równie lekko wklepujemy (bądź nakładamy za pomocą płaskiego pędzla) brokat lub sypki cień - w takiej ilości jaką tylko chcemy, w zależności od upodobań. Tutaj warto chwilę czasu poczekać, aż nasza mieszanka zastygnie - radzę nie mrugać intensywnie oczami ;) Kiedy baza z produktem zasycha staje się już nie do zdarcia - brokat nic a nic nie osypuje się, nawet po wielu godzinach od aplikacji. Żeby go usunąć, nie robimy nic innego niż dotychczas, wystarczy płyn do demakijażu (mleczko, płyn micelarny lub dwufazowy), spokojnie wszystko schodzi.

Poniżej przykład jak świetnie baza przykleja i podbija efekt pięknego brokatu SYN Cosmetics "Untouchable".

Produkt ten jest szalenie wydajny a do tego tani - bazę bowiem kupimy za jedyne 15,99 zł. Dostać ją możecie w sklepie internetowym marki: http://www.pierrerene.pl/pl/317-cienie-sypkie.html albo w szafach w różnych sieciach (Jasmin, Drogerie Natura) lub drogeriach prywatnych.


Polecam Wam serdecznie tę bazę, jeśli tylko kochacie brokat, a dotychczas miałyście problemy z jego nakładaniem i osypywaniem się, na pewno przyda Wam się taki produkt. Ja jestem z niego bardzo zadowolona!

Lubicie brokat? Używacie jakichś produktów wzmacniających ich trwałość?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...