poniedziałek, 25 stycznia 2016

Melkior Professional - rozświetlająca mozaika Light Touch

Witam,

wiecie jak bardzo pokochałam ostatnio rozświetlacze? Nie zdziwi Was więc zapewne, że pokazuję Wam kolejną perełkę, która skradła moje serce.

Ta niezwykle urokliwa mozaika, którą widzicie na zdjęciach to oczywiście rozświetlacz marki Melkior Professional. Spośród dwóch mozaikowych pudrów to właśnie Light Touch zwrócił moją uwagę, uwiódł mnie swoją delikatnością i czarującą kompozycją barw.Na tę niezwykłą mieszankę składają się złotawy beż, odrobina miedzi, jasna żółć, landrynkowy róż oraz błękit, całość gęsto ułożonych zygzaków i zawijasów daje w efekcie jednolity kolor - jasny, pudrowy, stonowany róż z nutką beżu. Wykończenie jest zdecydowanie mniej świetliste niż w przypadku Winter Glow czy też oczywiście Spring Shine, tutaj błysk jest bardziej zgaszony, szalenie delikatny.


Nie uzyskamy więc za jego pomocą szalonego połysku, jest to raczej rozświetlacz subtelny, idealnie sprawdzi się więc w makijażu dziennym lub zawsze, kiedy mamy po prostu ochotę na coś lżejszego, a niekoniecznie chcemy w zupełności rezygnować z rozświetlenia twarzy.

Poniżej przykład jak produkt prezentuje się w świetle sztucznym, przy lampie pierścieniowej, która wzmacnia nieco moc błyszczenia, czy też po prostu odbijania światła.


Tak samo jak moje pozostałe dwa cacka, również ten produkt jest kosmetykiem wypiekanym, jest również dość twardy, ale także bez problemu nabiera się go na pędzel. Ma nieco mocniej pudrową konsystencję, bardziej jedwabistą, jakby puszystą w dotyku.

Nie narzekam ani na aplikację, bo tutaj nie ma żadnych problemów - każdym rodzajem pędzla, a nawet palcami rozświetlacz nakłada się wyśmienicie, ani na trwałość - trzyma się świetnie.


Jest to więc kolejny rozświetlacz i w ogóle produkt Melkiora, który mocno przypadł mi do gustu. Mozaikę możecie kupić rzecz jasna w sklepie internetowym marki na http://www.melkiorprofessional.pl/, a dokładniej TUTAJ za cenę 59,99 zł* (za mega wydajne 11 gram). Pamiętajcie żeby uważnie śledzić promocje na stronie - bo zdarzą się świetne okazje, by upatrzone kosmetyki kupić taniej!

*Obecnie w promocji za 50,99 zł!


Jak widzicie na swatchach, Light Touch ma od Winter Glow i Spring Shine zdecydowanie lżejszą siłę rażenia. Nie jest też tak złotawy jak Winter Glow, od Spring Shine jest nieco jaśniejszy i chłodniejszy.

Z kolejnego rozświetlacza Melkiora jestem więc szalenie zadowolona, jest to naprawdę dobry produkt - sprawdzi się świetnie zarówno u amatorów jak i profesjonalistów.


Jak Wam się podoba ten rozświetlacz? Jaki jest Wasz ulubiony produkt do rozświetlania? Lubicie lżejszy czy mocniejszy efekt rozświetlenia?


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...