czwartek, 5 maja 2016

Róż jak się patrzy! Golden Rose Matte Lipstick Crayon 17

Witam,

wiosna już w pełni, swobodnie więc możemy sięgać już po soczyste kolory! A jaka szminka jest lepsza od pięknego, landrynkowego wręcz różu? Jedno jest pewne, jeśli już kupować nowe pomadki do ust to tylko Golden Rose Matte Lipstick Crayon!


Numer 17 tej serii to kwintesencja uroku, to wiosna krzycząca całą swoją mocą. A tak po normalnemu to po prostu (albo aż) intensywny, nieco jaskrawy róż. Ja w nim widzę lekkie nuty grejpfrutowe, jest raczej neutralny, dlatego będzie pasował praktycznie każdemu.


Jak to mają w zwyczaju słynne już matowe pomadki w kredce od Golden Rose, również ta powala pigmentacją i kryciem. Cóż, mogłam się tego spodziewać i tak właśnie było ;) Pomadka dobrze śmiga po skórze, nie jest ani trochę tępa czy oporna. Dodatkowo, przez wzgląd na nieco mniejszą średnicę od zwykłego szminkowego sztyftu, łatwiej jest obrysować nią usta. Trwałość - świetna, oczywiście. Nie mam jej zupełnie nic do zarzucenia!


Cena oczywiście zachęca - Matte Lipstick Crayon dostaniecie bowiem w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 11,90 zł w sklepie internetowym marki albo na ich stoiskach.

Jak Wam się podoba ten odcień? Chętnie nosicie podobne kolory? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...