czwartek, 28 kwietnia 2016

NYX Soft Matte Lip Cream - San Paulo

Witam,

co jak co, ale kolorowe mazidła do ust uwielbiam. Zresztą wiem, że wiele z Was podziela moje umiłowanie do szminek. Mam więc dla kolejną perełkę, idealną wręcz do kuszenia! Jest to jeden z odcieni szalenie lubianych pomadek - NYX Soft Matte Lip Cream, piękna San Paulo.


NYX San Paulo zachwyca przede wszystkim kolorem. Jest to dość żywy, ale nie jaskrawy, mocny, raczej ciepły róż, który wspaniale prezentuje się przy każdej karnacji i typie urody! Niezwykle twarzowy i wyjątkowo ładny odcień od razu skradł moje serce. Zresztą na zdjęciach zobaczycie, jak cudownie się on prezentuje!


Do tego dochodzi ta cudownie przyjemna konsystencja - ni to krem, ni to pianka, która rozprowadza się na ustach wręcz idealnie. Może się wydawać z początku, że pigmentacja nie powala, ale wystarczy dokładnie pokryć usta pomadką, a wtedy nie ma obaw o nierówności czy jakiekolwiek prześwity. Zachwyca mocą, zachwyca kryciem oraz... wykończeniem! No powiedzcie, która z Was nie kocha takiego wykończenia szminek - półmatowego, lekkiego, bezpretensjonalnego? W dodatku pomadki te delikatnie zastygają i odrobinę barwią usta!


Zdecydowanie zaletą tej pomadki w kremie jest fakt, że nie rozlewa się zupełnie poza kontur ust. Do tego nie zauważyłam, żeby w ogóle wysuszała usta, raczej wpływa na nie... neutralnie. Co do trwałości - jest dobrze. Nie jest to jednak produkt, który przetrwa wszystko - bo tłustego jedzenia nie zniesie. Niemniej jednak potrafi wytrzymać na ustach naprawdę długo, a zjada się również całkiem estetycznie, noszę ją więc bez obaw.


Produkty NYX są w tej chwili w Polsce słabiej dostępne, a wszystko to przez fakt, że były przez chwilę wycofywane, zaś obecnie NYX w końcu do Polski wrócił, prężnie działa, żeby otworzyć pierwsze butiki oraz sklepy online, a w międzyczasie pojawia się na różnych targach! I tam też szukajcie w pierwszej kolejności ich stoisk, by móc zakupić masę perełek, takich jak NYX Soft Matte Lip Cream w odcieniu San Paulo!

Jak Wam się podoba ten odcień? Lubicie pomadki Soft Matte od NYXa? :)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...