środa, 16 marca 2016

Na wiosnę - tylko róż! Golden Rose Luxury Rich Color lip gloss 20

Witam,

wiosną zwykle stawiamy na lżejsze barwy w makijażu. To właśnie wtedy sprawdzą się najlepiej zarówno zgaszone odcienie, rozbielone pastele jak i nieco żywsze kolory. Dziś zaprezentuję Wam piękny błyszczyk, który idealnie sprawdzi się wiosną!Golden Rose Luxury Rich Color to najbardziej ceniona przeze mnie seria błyszczyków. Jeśli tylko mam ochotę na takie mazidło, sięgam właśnie po te produkty. A, nie oszukujmy się, mam ich już niezłą gromadkę. Przyszła pora na to, by pokazać Wam kolejny udany odcień - numer 20, czyli cudowny, lekko zgaszony, delikatny, różany odcień. To jeden z tych kolorów, który będzie pasował każdemu! Osobiście, uwielbiam takie barwy u siebie i bardzo chętnie po nie sięgam.


Oczywiście błyszczyk jest zupełnie kremowy, nie posiada w sobie żadnych drobinek. Ma fajną pigmentację, choć akurat ten numerek nie ma tak mocnego rażenia jak pozostałe. Uwielbiam te produkty za świetną trwałość, śliczne i mocne kolory, a także wygodny aplikator oraz nieklejącą się, dość gęstą formułę. Do tego dochodzi jeszcze piękny, lustrzany połysk - pełen glamour!


Ten i pozostałe błyszczyki możecie oczywiście kupić w sklepie internetowym marki oraz na ich stoiskach, a także w wielu, wielu innych - za jedyne 19,90 zł (mega wydajne 9 ml).

A Wam jak się podoba ten odcień? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...