czwartek, 4 czerwca 2015

Light Blue

Witam,

dziś makijaż, który już właściwie widzieliście w poprzednim poście z recenzją pomadek. Spodobał się Wam, więc postanowiłam wrzucić go w zbliżeniu w osobnym poście.

To bardzo prosty, letni makijaż, składający się właściwie z niewielu produktów. Na powiekach mamy więc delikatne cieniowanie - jasny, kremowy cień i beżowy do podkreślenia załamania oraz dolnej powieki, do tego rozświetlenie w wewnętrznych kącikach w postaci jasnego, brudnego błękitu, wzbogacone dodatkowo o mocniejsze rozświetlenie w kolorze perły. Na powiece ruchomej - zalotna morska kreska, a na linii wodnej szara kredka, mocno wytuszowane rzęsy i voila! :)

Do tego mejkapu pasuje mnóstwo odcieni pomadek - macie tutaj więc wyjątkową swobodę. Mam nadzieję, że moja propozycja się Wam spodoba!
Do makijażu oczu użyłam:
cieni Makeup Geek - Mirage i Barcelona Beach, w kącikach wewnętrznych - Glass Slipper i Bling, linera - Fame, na linii wodnej wylądowała kredka Revlon Photoready Kajal w odcieniu 303 Matte Charcoal, tuszu GOSH Catchy Eyes, brwi - Ecolore Dark Wood.

Na ustach pomadki z poprzedniego posta - zapraszam TUTAJ :)


Jak Wam się podoba taki makijaż? Malujecie się podobnie latem?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...