wtorek, 29 września 2015

Golden Rose Vision 138 - śliwkopodobne cudo

Witam,

jestem ogromną fanką jesiennych barw. Przepadam za wszelkimi głębokimi, brudnymi, zgaszonymi odcieniami - od fioletów, przez brązy, po granaty i róże. Kiedy więc wśród swoich ulubionych pomadek Golden Rose Vision zobaczyłam tę piękną, rozbieloną śliwkę z nutami różu i burgundu nie mogłam po prostu przejść obok niej obojętnie. Przedstawiam Wam niezwykle ujmującą, idealną na jesień - szminkę numer 138.
Bardzo trudno było mi oddać ten odcień na zdjęciach, starałam się jednak aby na zdjęciach ze zbliżeniem na usta prezentowała się jak najadekwatniej do rzeczywistości. Przy mojej bladej cerze kolor ten wydaje się być dość ciemny, choć właściwie taki ciemniak to z niego do końca nie jest.


Pomadka ma oczywiście moje ulubione kremowe wykończenie, tuż po zaaplikowaniu jej na usta wydaje się być lekko mokra, po czym z czasem nieco matowieje. Jak wszystkie produkty z tej serii i ten zadowolił mnie pod względem trwałości - tutaj jest naprawdę dobrze, pomadka trzyma się bez względu na wszystko, schodzi dopiero po wielu godzinach (bardzo równomiernie blednąc) lub po porządnym posiłku.Ta barwa jest na tyle niesamowita, że nie dość, że mieści się w niej cała jesienna estetyka, to jeszcze pasuje do wielu makijaży - czy to z delikatniejszymi powiekami czy mocniejszymi.

Gorąco polecam zajrzeć na stoisko Golden Rose, szczególnie, że do końca września pomadki kosztują jedynie 8,90 zł (normalna cena to 10,90 zł) i przyjrzeć się pięknej 138.


O moich pozostałych odcieniach z serii Vision Lipstick poczytacie klikając w poniższe linki:

103http://graymaluje.blogspot.com/2015/02/sodziak-na-co-dzien-golden-rose-vision.html
105 - http://graymaluje.blogspot.com/2015/09/golden-rose-vision-lipstick-105.html
112http://graymaluje.blogspot.com/2014/09/przesliczna-pomadka-golden-rose-vision.html
125http://graymaluje.blogspot.com/2014/10/jagoda-pomadka-golden-rose-vision-nr.html
127http://graymaluje.blogspot.com/2015/04/nudziak-dla-bladolicych-golden-rose.html
133http://graymaluje.blogspot.com/2015/06/intensywnie-rozowa-szminka-golden-rose.html
137http://graymaluje.blogspot.com/2015/07/pomadka-golden-rose-vision-137-czerwien.html

Jak Wam się podoba ten odcień? Jakie pomadki najchętniej nosicie jesienią? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...