piątek, 5 maja 2017

Taka ładna - wiosenna kolekcja lakierów do paznokci Sensique Gel Look

Choć wiosna nie rozpieszcza (ba! nawet nie raczyła się zjawić!), to producenci kosmetyków jak najbardziej! Raczą nas soczystymi kolorami, których ze świecą szukać w obecnie w naturze. Za zimno, zdecydowanie za zimno i za mało barwnie jest jeszcze na dworze. Potrzebuję wiosny! Tymczasem mam ją w kosmetykach kolorowych, choćby w nowej kolekcji lakierów do paznokci Sensique Gel Look. 


No dobrze, "mam" to za dużo powiedziane jeśli chodzi o te produkty, bo na co dzień na paznokciach noszę hybrydy. Jednak jeszcze chwila, a sezon na sandałki się rozpocznie na dobre i na pewno skuszę się nie raz na te cacka przy okazji pedicuru. Kolorów w kolekcji jest 8, z czego jeden z nich to przezroczysty top, mający wzmacniać żelowe wykończenie lakierów. Żelowe, czyli właściwie takie o mocnym, pięknym połysku. Reszta odcieni jest dość jednolita, mamy tu praktycznie same odcienie żywego różu, czerwieni i pomarańczu oraz jednego rodzynka w postaci gołębiej szarości


Po kolei są to: 
01 Top - czyli wspomniany już przeze mnie przezroczysty lakier, służący do nakładania na kolor, jako lakier nawierzchniowy.
02 Vibrant Pink - to mój mały faworyt z tej gromadki, prześliczny, żywy róż z kapką koralu. Uwielbiam takie odcienie!
03 Fuchsia Pink - to kolejna pięknota, nie do końca zwyczajna fuksja, bardziej całkiem ciepła malina.
04 Vivid Red - to genialna, klasyczna, idealna czerwień.
05 Shocking Coral - to jasna, pomidorowa, ciepła czerwień.
06 Coral Reef - tutaj mamy do czynienia z dość intensywnym, ładnym, ciepłym koralem z mniejszą nutą pomarańczu, niż widać to na zdjęciach, a nieco większą różu.
07 Innocent Peach - to jaśniutka brzoskwinia z nutą majtkowego różu.
08 Dove Gray - gołębia szarość z fioletową nutą.


Wszystkie mają fajną pigmentację i niezłe krycie - wystarczają dwie warstwy. Dobrze się nimi malują i na całe szczęście nie schną w nieskończoność! :) Kosztują jedynie 5,99 zł (za 5,5 ml) za sztukę, a kupić je można jedynie w Drogeriach Natura


Jak dla mnie kolory są fajne. Mogą się wydawać zwykłe i powtarzalne, ale właśnie po takie odcienie sięgamy najczęściej, prawda? :) Moimi faworytami są odcienie Vibrant Pink i Fuchsia Pink - a Wam, które w wpadły w oko?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...