wtorek, 16 maja 2017

(Almost) one brand makeup - ginger with L'Oreal

Myślicie, że makijaż wykonany za pomocą produktów tylko jednej marki, jest prosty w wykonaniu? Skądże! Ileż to potrzeba kreatywności, żeby zastąpić brakujące produkty innymi. Dzisiejsza propozycja jest więc całkowitym spontantem - i makijażem, jak to zwykle u mnie bywa, robionym bez większego zamysłu. Chciałam jedynie zrobić coś w miarę uniwersalnego i zachowanego w ciepłej tonacji - myślę, że to mi się udało! Zapraszam więc na (almost) one brand makeup z marką L'Oreal.

Użyłam kosmetyków marki L'Oreal właściwie do każdej części twarzy, wylądowały więc zarówno na powiekach, ustach, jak i na całej buźce. Znalazły się tutaj zarówno nowości, jak i kosmetyki zaliczane do bestsellerów. Znany mi już podkład Infallible 24H-Matte musiał stanowić bazę, do niego dobrałam najjaśniejszy korektor z paletki Infallible Total Cover, żeby zakryć niedoskonałości. Przypudrowałam pudrem prasowanym Infallible 24H Matte Powder. Jako rozświetlacza użyłam drobinkowego pudru z paletki róży Blush Sculpt w odcieniu Nude Beige. Tej samej paletki użyłam także jako... cieni do powiek! I choć odcienie niemal zlały się w jedno, to wyszedł całkiem fajny, nawet dzienny dymek. Na rzęsach nowość dla mnie - podwójna maskara False Lash Superstar X Fiber. Do podkreślenia brwi użyłam świetnej paletki Brow Artist Geniust Kit w odcieniu Medium to Dark. Perełkę zostawiłam zaś na koniec - jest to niezwykle komfortowa, aksamitnie matowa i nasycona kolorem pomadka do ust Color Riche Matte w odcieniu Pink-a-Porter.

Oczywiście, wszystkie te kosmetyki sukcesywnie testuję, spodziewajcie się więc niedługo pełnych recenzji! :)


Użyłam: 
oczy: w roli cieni L'Oreal Blush Sculpt - Nude Beige nr 102, w roli kredki na linii wodnej - L'Oreal Brow Artist Maker Dark Brunette nr 04, brwi - L'Oreal Brow Artist Genius Kit Medium to Dark, L'Oreal False Lash Superstar XFiber mascaara, baza pod cienie Artdeco, beż i brąz z paletki cieni do powiek Jane Iredale Daytime,
twarz: podkład L'Oreal Infallible 24H-Matte Natural Rose nr 12, L'Oreal Infallible 24H Matte Powder Sand Beige nr 160, korektor z paletki L'Oreal Infallible Total Cover, róż My Secret Pure Peach, korektor pod oczy Catrice Liquid Camouflage, brązer My Secret Face'n'Body Bronzing Powder (brakuje go na zdjęciu), rozświetlacz - z paletki L'Oreal Blush Sculpt - Nude Beige,
usta: pomadka L'Oreal Color Riche Matte Pink-a-Porter nr 241.


Jak Wam się podoba taki ciepły makijaż? Lubicie używać kosmetyków jednej marki, czy wolicie je miksować? Znacie te produkty? :) 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...