niedziela, 24 marca 2013

Pielęgnacja: Oriflame tonik z aloesem i arniką

Witajcie,

będzie pozytywnie. Tym razem o kojącym bezalkoholowym toniku do twarzy organicznymi ekstraktami z aloesu i arniki.  Zapraszam do lektury!
Cena: 23 zł, ale często bywa w promocjach
Pojemność: 150 ml
Dostępność: Konsultantki Oriflame, choćby Asia :)


Tonik otrzymujemy w przezroczystej na całe szczęście (i dość ładnej) butelce o niewielkiej jednak jak na taki produkt pojemności. Zakręcany - niestety, wolę zdecydowanie zamknięcia na zatrzask. Niemniej jednak większych problemów z odkręcaniem i zakręcaniem nie miałam. Dozownik jest idealnej wielkości, na wacik spokojnie wylewamy tyle produktu ile potrzebujemy. Niewielka ilość wystarczy do dokładnego przetarcia twarzy.Z początku może zniechęcać lekkie, chwilowe pieczenie podrażnionej już delikatnej skóry wokół oczu, po dłuższym jednak stosowaniu owe pieczenie nie powraca, a sam tonik dodatkowo nie podrażnia skóry. Skóra jest ukojona, gładka w dotyku, miękka i lekko napięta. Ale bądź co bądź nie wysuszona - co moja biedna, skłonna do przesuszeń cera bardzo ceni. Świetnie radzi sobie z oczyszczeniem jej i pozbyciem się resztek zanieczyszczeń. Nie pozostawia po sobie ani tłustej ani lepkiej warstwy. Bardzo lubię go stosować z rana, i tak też najczęściej go używałam, bo świetnie orzeźwia i odświeża, jego piękny zapach (rany, są takie perfumy? CUDO!) tylko w tym pomaga. 

Jestem z niego bardzo zadowolona, to jest z fajniejszych i najładniej pachnących toników, jakie miałam okazję stosować. Żałuję jedynie, że pojemność nie jest większa, powiedzmy 200-250 ml, bo jednak standardowa cena jest sporo zawyżona.

Ze swojej strony polecam wypróbować, nie mam mu właściwie nic do zarzucenia. Miałam kiedyś z tej serii także krem do twarzy, również go miło wspominam.


Znacie ten tonik? Lubicie produkty Oriflame, czy raczej omijacie je szerokim łukiem?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...