wtorek, 27 stycznia 2015

Black in different way - trio My Secret i Sensique

Witajcie,

dawno nie było na blogu notki paznokciowej, będzie więc dziś i na dodatek cała czarna, w roli głównej bowiem trzy czarne lakiery - piaskowy Sensique Starry Sky, a na paznokciu palca serdecznego jako baza - My Secret 209 Dressed in black oraz na nim cudowny, brokatowy top - My Secret  233 Sparks of the Night Sky

I o ile ten ostatni duet bardzo lubię (czarny, kremowy lakier jest fajnie kryjący, używałam go już nie raz), szczególnie to cudne nawierzchniowe cacko pełne srebrnych i czarnych okrągłych, błyszczących drobinek, tak piasek z Sensique nie do końca przypadł mi do gustu. Piasek ten jest jakiś taki bardziej szary niż czarny, nie wygląda według mnie korzystnie ani jakoś bardzo estetycznie. Zdecydowanie mocniej polubiłam choćby ten śliczny beż czy piaskowy granat z Pierre Rene - i te lakiery noszę najchętniej. Tym razem cóż, nie udało się ;)

A tak prezentuje się ta czarna trójca na paznokciach! :)


Lakiery Sensique i My Secret znajdziecie oczywiście w Drogeriach Natura - obecnie na ten śliczny top i resztą cacek z tej kolekcji jest promocja, i można je kupić za jedyne 3,99 zł za sztukę ;))

A Wy lubicie czarne lakiery? Z jakim wykończeniem najchętniej? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...