wtorek, 27 października 2015

Rozświetlacze w kredce My Secret I love my style - Silver i Natural

Witajcie,

rozświetlacze w kredkach robią ostatnio nie lada furorę. Są nie tylko piękne, delikatnie lśniące, ale też przede wszystkim bardzo wygodne w użyciu. Mają siłą rzeczy bardzo kremową konsystencję, dlatego należy je stosować właśnie tak samo jak rozświetlacze w kremie - sprawdzą się więc najlepiej na cerach suchych i normalnych, ale rzecz jasna można je także stosować na pozostałych, choćby w roli rozświetlenia oka.

Marka My Secret wypuściła niedawno dwa odcienie takich rozświetlaczy z serii I love my style - jaśniutkie i lśniące Silver i Natural.


01 Silver
To śliczny, delikatnie świetlisty jasnosrebrny odcień, jest dość chłodny, idealnie nada się jako rozświetlenie bladych i jasnych cer.02 Natural
To prześliczny delikatnie różowy, bardzo naturalny i uniwersalny odcień, świetnie się sprawdzi w do rozświetlenia każdego makijażu, zarówno ciepłego jak i chłodnego, przy właściwie każdym typie urody.


Oba są delikatnie perłowe, w zbliżeniu widać rozświetlające drobinki, niemniej jednak kredki dają piękny, mokry blask nieporównywalny z efektem po zastosowaniu suchego rozświetlacza. Wyglądają po prostu pięknie! Rzecz jasna można je także stosować jako bazę pod perłowe czy satynowe, a nawet metaliczne cienie w celu wzmocnienia ich intensywności.


Wybór jest więc niewielki, wszystko zależy od tego jaki efekt lubimy lub jaki chcemy uzyskać w danym makijażu. Obie kredki są tak samo fajne i równie dobrze spisują się w makijażu, obie też są równie piękne. Powtórzę jednak raz jeszcze - taka forma rozświetlenia rzecz jasna najlepiej będzie się spisywała na cerach suchych i normalnych, niemniej jednak ja na swojej mieszanej skórze używam ich również z powodzeniem - najbardziej lubię rozświetlać nimi oko - kąciki wewnętrzne i łuk brwiowy.

Kredki są bardzo wygodne w użyciu, niemniej jednak należy pamiętać, że niestety nie należą do tych wykręcanych - trzeba je więc temperować (najlepiej zakupić sobie podwójną temperówkę, która będzie miała otwór na tradycyjne kredki jak i otwór na te "grubaski"). Produkty te zakupić możecie oczywiście w Drogeriach Natura - jeden rozświetlacz kosztuje 9,99 zł i ma 3,6 grama pojemności.

A Wy korzystacie z kremowych rozświetlaczy? Jakie są Wasze ulubione? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...