piątek, 6 stycznia 2017

Fioletowa inspiracja, holo effect i cyrkonie, czyli ozdobny manicure hybrydowy z NEESS

Nie zdążyłam z manicurem na Sylwestra, więc bling-bling zostawiłam sobie na umilenie początku nowego roku. Testuję nowe hybrydy marki NEESS, dlatego też mani, które Wam pokazuję jest wykonane tylko za ich pomocą - nie bawiłam się tym razem w budowanie paznokci, więc moje biedne pazury są nieco słabsze, a co gorsza... płaskie! Niemniej jednak, tym razem w akcji wzięły udział primer, baza i top marki Neess, ale także ich kolorowy lakier oraz pyłek. Muszę przyznać, że lakier mocno przypadł mi do gustu, fioletowa inspiracja to cudowny, głęboki, raczej ciemny, ale jednocześnie ciepły fiolet. Lakier ma kremowe, bezdrobinkowe wykończenie. Jest bardzo elegancki, a jednocześnie z nutką dekadencji. Do ozdoby posłużył mi srebrny pyłek o nazwie efekt tęczy - czyli po prostu zwykły pyłek holo. Po pomalowaniu paznokci i przyozdobieniu holo-pyłkiem, stwierdziłam, że czegoś mi brakuje, dlatego następnego dnia dokleiłam jeszcze kilka cyrkonii na paznokieć palca serdecznego. Teraz manicure mi się podoba! :)


O produktach marki NEESS jeszcze stworzę osobny post z opinią, na tę chwilę chcę zaznaczyć, że hybryda fioletowa inspiracja przypadła mi do gustu nie tylko jeśli chodzi o kolor, ale także krycie i ogólne zachowanie podczas malowania. Żeby uzyskać idealny kolor, bez prześwitów, wystarczyły mi dwie cienkie warstwy. 


Z takim pyłkiem mam ciągle same problemy - nie potrafię go obsługiwać, dlatego nie jestem do końca zadowolona z tego, jak go nałożyłam. Niemniej jednak holograficzny efekt bardzo mi się podoba - nie tylko na paznokciach, więc jakoś to przeboleję. Dajcie mi jednak znać w komentarzach, czy też macie problemy z tego typy pyłkiem i jak go nakładacie - będę wdzięczna! :)


Cyrkonie zaczęłam przyklejać na harda i był to strzał w dziesiątkę! Nic nie odpada, nawet podczas prac domowych. Oczywiście, jeśli mocno je podważymy, wystrzelą w kosmos, niemniej jednak normalnie nie powinno się z nimi nic dziać. 

Jak Wam się podoba taki manicure? Znacie lakiery hybrydowe marki NEESS? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...