czwartek, 26 stycznia 2017

All that green part II

Zieleń chodzi za mną bezustannie. Depcze mi po piętach, wciąż dopomina się o uwagę. I zwykle udaje jej się wkraść do mojego makijażu i manicuru, gdzie bywa, że rozgaszcza się aż nadto. Przykuwa wtedy uwagę, ba! Nie tylko stoi w blasku reflektorów, ale wręcz pławi się w nim. Zresztą potwierdzają to choćby - ostatni makijaż, jaki pokazywałam Wam na blogu, czy też ten obłędny lakier. Tym razem jednak zieleń będzie stanowiła akcent, dość widoczny, ale w dalszym ciągu dodatek. Zapraszam dalej!

Moja ukochana ostatnio zieleń występuje tym razem w roli podwójnej, metalicznej kreski. Postawiłam na ciemną, szmaragdową zieleń oraz tę jaśniejszą i żywszą, przywodzącą na myśl wiosnę. Tłem dla lśniącej, kombinowanej kreski jest zaś szaro-bury dymek, rozświetlony jasnym srebrem. Całe oko zmalowałam za pomocą kosmetyków Golden Rose. Metaliczne linery już szalenie polubiłam, niedługo będzie o nich osobny post. Mam też dobre przeczucia co do bazy pod cienie. Na ustach wylądowała matowa pomadka tej samej marki - moja ulubiona różana Longstay Liquid Matte Lipstick w odcieniu o numerze 03.

Mejkap jest więc bardzo prosty w wykonaniu, a jednocześnie lekki i całkiem efektowny. Osobiście uwielbiam takie kontrasty, szczególnie gdy mam do czynienia tylko z dwoma kolorami. Muszę przyznać, że zieleń świetnie się komponuje z wieloma kolorami, na takiej brudnej szarości wygląda naprawdę pięknie. Ale to jeszcze nie koniec mojej zabawy z zielenią! Mam nadzieję, że makijaż się Wam spodoba! :)


Użyłam/I used:
oczy/eyes: Golden Rose - Style Liner Metallic - 04, 19, eyeshadow palette - Green Line, Smokey Eyes, Sexy Black mascara, eyeshadow primer, eyeshadow stick - 02, 15, Brow Styling Gel, Precise Browliner 101, 
twarz/face: KOBO Matte Blush Palette, KOBO Illuminate Cover Stick, My Secret - Matte Blur Effect Shell, Face'n'Body Bronzing Powder, Face Illuminator Powder Sparkling Beige, Rice Matt Powder, Cream Camouflage, 
usta/lips: Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 03. 

Jak Wam się podoba taki makijaż? Lubicie metaliczne akcenty w makijażu? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...