poniedziałek, 6 czerwca 2016

My Secret Design your eyebrow

Witajcie,

podkreślanie brwi to temat rzeka. Dziś zamiast skupiać się na tym, JAK je podkreślać, przejdę od razu do kwestii CZYM i dlaczego to właśnie będzie paletka cieni do brwi My Secret Design your eyebrow!


Paletka ta jest już dostępna w Drogeriach Natura od pewnego czasu. Nie widziałam jednak zbyt wielu postów na jej temat, sława więc jej nie doskwiera - a szkoda! Jak dla mnie jest to jedna z fajniejszych paletek do brwi dostępnych na rynku, a dlaczego? Już Wam mówię.


Uwielbiam ją przede wszystkim za neutralną gamę kolorystyczną. W paletce znajdują się cztery, idealnie matowe cienie:

- ciemny beż, raczej neutralny, ale cieplejszy niż reszta odcieni, sprawdzi się idealnie u blondynek!

- jasny brąz czy też ciemny chłodny beż, świetna sprawa dla posiadaczek tzw. mysiego odcienia włosów, oraz tych jasnobrązowych, o chłodnym typie urody.

- średni, chłodny brąz - idealny dla szatynek, zarówno tych o jaśniejszym jak i ciemniejszym odcieniu włosów.

- ciemny brąz, gorzka czekolada - sprawdzi się u mocnych, ciemnych typach urody i posiadaczek kasztanowych lub ciemnobrązowych włosów. Ma dość neutralną tonację, choć w paletce wydaje się być cieplejszym niż reszta odcieni.


Wszystkie te cienie oczywiście można ze sobą swobodnie łączyć, mieszać, cudować i używać ich także do malowania powiek. Ja namiętnie używam dwóch odcieni - ciemnego, chłodnego beżu i średniego chłodnego brązu. Mieszanka ta jest dla mnie idealna, nie za ciemna, nie za jasna, nie za ciepła. A pamiętajcie, że ostatnio preferują delikatniejsze podkreślanie brwi (które i tak mam raczej gęste i widoczne).

Cienie mają przyjemną konsystencję, nie jest to typowy suchy mat, który jeszcze niedawno towarzyszył marce My Secret. Teraz cienie są bardziej zbite, lekko kremowe, mają lepszą przyczepność zarówno do skóry jak i do pędzla oraz nie takie znowu płaskie wykończenie. Pigmentacja jest niezła i na całe szczęście nie za mocna - idealna właśnie do tego, by bez obaw o przerysowany efekt, nadać naszym brwiom nieco charakteru. 

Do tego forma paletki - mała, zgrabna, kompaktowa i jej niska cena (13,99 zł za 6 g) przemawia za jej atrakcyjnością. 

Paletka sprawdzi się więc u "typowych polek", niestety rudzielce, naturalne jasne blondynki czy wyjątkowo ciepłe typy urody nie znajdą tutaj dla siebie odcieni, cała reszta - owszem!

Poniżej mały tutorial i w akcji średni, chłodny brąz z tejże paletki! :)

1. Wyczesuję nadmiar pudru z brwi.

2. Następnie wyraźnie zaznaczam dolną granicę brwi.

3. Dokładnie wypełniam zewnętrzną stronę brwi.

4. I z nieco mniejszą ilością produktu, wypełniam całą resztę brwi.

5. Wyczesuję nadmiar cieni i voila!

Odkąd otrzymałam tę paletkę, praktycznie tylko po nią sięgam, żeby podkreślić swoje brwi. Uwielbiam jej odcienie, trwałość oraz "szybkość w obsłudze" :D

Znacie tę paletkę? Czym najchętniej podkreślacie brwi? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...