sobota, 2 lipca 2016

Something sweet - Semilac Biscuit & Nude Beige Rose

Witam,

pora na kolejny manicure! I tutaj zapewne już Was nie zaskoczę, to znów będą hybrydy, w które niesamowicie mocno się wkręciłam, i spodziewam się, że długo się z nimi nie rozstanę. Pierwszy raz natomiast używałam naklejek wodnych - w roli głównej zobaczycie piękne, barwne piórko, które idealnie zestawiło się z odcieniami lakierów. Po raz kolejny użyłam lakierów hybrydowych marki SEMILAC - w roli głównej piękny Biscuit, a towarzyszy mu cudeńko z poprzedniego posta - Nude Beige Rose.


Biscuit 032 to prześliczny i wyjątkowy odcień, mocno rozbielony, ciepły, słodki róż. Bardziej niż ciasteczko przypomina mi watę cukrową, albo kolor pudełek beGLOSSY ;) Choć, nie wiem czemu, spodziewałam się, że ten kolor będzie bardziej waniliowy, szalenie mi się spodobał i zapewne często będzie gościł na moich paznokciach. Jest cudowny! Nude Beige Rose 057 już znacie, to cudny zgaszony odcień różu z nutą beżu i szczyptą fioletu


Zarówno z jednym jak i drugim lakierem dobrze mi się pracowało - Nude Beige Rose potrzebował dwóch warstw do idealnego krycia, Biscuit zaś dwie, a dla pewności przy niektórych paznokciach dodałam cieniutką trzecią.


Największy problem miałam chyba z naklejką wodną - używałam takiego cuda po raz pierwszy i niekoniecznie dobrze poradziłam sobie z jej przyklejeniem (ależ to się łatwo zwija!). Niemniej jednak, następnym razem poszło mi już lepiej, na tyle, że zamówiłam kolejne naklejki i będę się bawić, a co! :D


Jak Wam się podoba taki delikatny manicure? Lubicie takie odcienie na swoich paznokciach? Korzystacie z naklejek wodnych? 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...