sobota, 24 grudnia 2016

Classic gold smoky makeup

Dziś klasyka! W końcu święta i zbliżający się karnawał zobowiązuje. A nie ma nic lepszego od wyćwiczonych, wręcz opanowanych do perfekcji makijaż. Smoky jest dobre na wszystko - to moja dewiza. A skoro świąteczne smoky to koniecznie ze złotem, zestawione z mocnymi, czerwonymi ustami.

Moja propozycja jest oczywiście z gatunku szalenie mocnych i odważnych. Główny prym w tym makijażu grają oczy. Na powiekach rozgościły się odcienie brązu, beżu, czerń oraz wspomniane już złoto. Wszystko w formie dymku. Nie zabrakło też ani mocnej kreski, ani szczypty pięknie połyskującego brokatu. Błysk się rozgościł także na policzkach. Na ustach zaś nieco spokojniej - piękna, mocna, matowa czerwień, która niezwykle dobrze dogaduje się właśnie ze złotem.

Oczywiście, makijaż ten jest typowo "przykładowy". Ja takich się nie boję i chętnie je maluję, choć przyznam, że samej na święta zwykle nie chce mi się aż tak szaleć ;) Jak będzie w tym roku? Zobaczymy! U mnie zawsze mejkapy wychodzą spontanicznie. Pamiętajcie, że nie musicie kopiować mejkapu tak dosadnie, możecie się nim zainspirować - wykonać u siebie to, co podoba Wam się w nim najbardziej. I tego Wam właśnie życzę, by Was zainspirował do stworzenia czegoś pięknego!
Użyłam: 
oczy/eyes: Makeup Geek eyeshadows - Bada Bing, Mocha, Corrupt, Beaches and Cream, Creme Brulee, Magic Act, Casino, NYX eyeshadow - I have a headache, NYX Le Frou Frou mascara, Born Pretty Store false eyelashes, Maybelline Color TattooCreme de Nude, My Secret blach eye pencil, My Secret Hight Shine eyeliner, My Secret glitter, My Secret Eyeshadow Gel Base, Golden Rose Brow Styling Gel, Melkior eyeshadow for brow,
twarz/face: Makeup Factory bluch Sheer Rose, KOBO concealer, My Secret Face'n'Body Bronzing Powder, My Secret Princess Dream highlighter, WIBO Rice Powder, Pierre Rene Skin Balance Champagne,
usta/lips: NYX Soft Matte Lip Cream - Monte Carlo. 

Jak Wam się podoba ten makijaż? Na jakie makijaże stawiacie podczas świąt? ;)


Przy okazji, chciałabym Wam, moi drodzy Czytelnicy, życzyć zdrowych i spokojnych świąt! :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...