poniedziałek, 5 grudnia 2016

My Secret Eyeshadow Gel Base - mistrz brokatów i sypkich cieni!

Teraz właśnie zaczyna się ta magiczna pora, kiedy to płazem uchodzą mocniejsze makijaże, a nikt podczas imprezy nie krzywi się na szczyptę brokatu na powiekach. Jednak choć błyskotki kuszą jak nigdy, to należą do tych produktów, które uwielbiają się osypywać i robić z nas bombki świąteczne. Zarówno brokaty jak i większość sypkich cieni warto odpowiednio utrwalić na powiece, żeby uniknąć katastrofy. Na szczęście od pewnego czasu coraz więcej marek z niższej, lepiej dostępnej półki wprowadza do swojego asortymentu specjalne żele i bazy, które świetnie spisują się w roli utrwalaczy, choćby jedna z nowości My Secret - Eyeshadow Gel Base.


Produkt ten to po prostu przezroczysty żel zamknięty w małym, czarnym, plastikowym słoiczku, który ma magiczne działanie. Konsystencja jest... żelowata oczywiście, delikatnie lepka, jednocześnie zbita i niesamowicie plastyczna. Takie cacko wystarczy wklepać nieco w powiekę za pomocą palca lub syntetycznego pędzelka, a następnie nałożyć delikatnie brokat lub sypki cień. Co ciekawe, żel nie ma praktycznie żadnego wpływu na nałożone wcześniej cienie, nie rozpuszcza ich, możemy więc nakładać go bez obaw. Brokat czy cień nałożony na to cudo genialnie się przykleja, jego intensywność zaś rzecz jasna mocno wzrasta. Szczególnie widać to przy sypkich cieniach, zamieniają się wręcz w metaliczne, płynne pigmenty! Jednak cała ta mieszanka po chwili zastyga i co ciekawe, naprawdę jest nie do ruszenia! Rzadna przyklejona drobinka brokatu się nie odkleja, a cień ani drgnie, nie ma mowy o przemieszczaniu się. Sprawdza się to również w przypadku trudnych powiek - tłustych i opadających, baza wytrzymuje więc wszystko.


Poniżej przykład działania bazy, w testach wziął udział sypki cień Makeup Geek Birthday Wish oraz brokat z My Secret. Czysty obłęd, prawda? :)


Ja jestem z niej bardzo zadowolona. I zapewniam Was, że ten mały słoiczek z 7 gramami żelu-cud wystarczy Wam na bardzo długo. Śmiem twierdzić, że jest to ten sam produkt co Pierre Rene Gel Base for Glitter - jego używałam naprawdę sporo, a wciąż jest go tak samo dużo jak na początku, jest to więc całkiem wydajny produkt. My Secret Eyeshadow Gel Base możecie zaś kupić w Drogeriach Natura za cenę 8,99 zł. Naprawdę warto ją mieć!

A Wy znacie ten produkt? Korzystacie z tego typu kosmetyków wspomagających? ;)


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...