sobota, 28 grudnia 2013

Stylizatory do brwi MIYO Clever Brow - Black i Brown

Witam,

piękne, gęste i równe brwi to marzenie wielu z nas. Ale żeby wszystkie włoski przez cały dzień pozostały na swoim miejscu, potrzebują również dodatkowego "okiełznania". Po to między innymi żele do brwi. Marka MIYO w swoim asortymencie od niedawna posiada stylizatory do brwi Clever Brow w dwóch wersjach - 01 Black i 02 Brown. 


Kosztują 6,99 zł za 8 ml produktu - można je kupić choćby na PierreRene.pl czy w szafach w Drogerii Natura (nie we wszystkich i tam ceny są nieco wyższe niż na stronie internetowej firmy).


Są to kosmetyki z wyglądu przypominające maskary, tyle że zamiast smolistego tuszu mamy tutaj transparentny lub półtransparentny żel. W tym przypadku brązowa wersja jest jaśniejsza, bardziej przezroczysta, czarna - dość mocna, ciemna, z dużą dawką koloru.


Szczoteczki są wąskie, wykonane ze sztywnego włosia - dobrze rozczesują brwi, nie podrażniają skóry. Ale nabierają sporo żelu - trzeba z tym uważać, żeby nie przesadzić i nie wybrudzić skóry wokół. Odnośnie brudzenia - z brązową wersją stylizatora nie ma większego problemu, ale czarna potrafi mocno się odznaczać i jeśli w porę nie zareagujemy i nie wytrzemy ze skóry produktu - osiądzie na niej i trudniej będzie się go pozbyć. Dlatego też zdecydowanie wolę u siebie tę wersję brązową, tym bardziej że niestety nie ma wersji przezroczystej w ofercie.
Poniżej macie właśnie przykład użycia brązowego stylizatora. Brwi są "uczesane", resztki pudru wyczesane, a kolor włosków delikatnie pogłębiony.


Stylizatory fajnie utrwalają włoski, które w nienaruszonym stanie wytrzymują spokojnie przez większość dnia. Niestety po jego użyciu brwi są dość sztywne i lekko sklejone i ja, jako nieprzyzwyczajona do tego osoba, czuję to i trochę mi to przeszkadza. W ujarzmianiu jednak radzą sobie dobrze - zwykle używam ich w połączeniu z cieniami do brwi do utrwalenia całości.


A Wy jakich produktów używacie do stylizowania brwi? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...