środa, 10 sierpnia 2016

Różo-fiolet na ustach - NYX Soft Matte Seoul

Jeśli wyjątkowo "nośny" i znośny fiolet to tylko taki z dużą dawką różu. Różo-fiolety na ustach w końcu wyglądają najpiękniej i najlepiej podkreślają urodę, nie wyglądając przy tym w żaden sposób dziwacznie. I choć jestem oczywiście fanką nietypowych odcieni w makijażu, tak często lubię sięgać również po te nieprzesadzone barwy. Tę pomadkę polubiłam od razu! Mowa o NYX Cosmetics Soft Matte Lip Cream w odcieni Seoul


Seria Soft Matte jest wyjątkowa przyjazna dla ust. To nie tylko przepiękne matowe wykończenie, mocno nasycone kolory oraz fajna trwałość, ale też bardzo ważna rzecz - brak wysuszania czy podkreślania niedoskonałości ust. Za to je uwielbiam - praktycznie zawsze prezentują się świetnie! Całości smaczku nadaje cudownie musowa konsystencja, przyjemna aplikacja i przepyszny, słodki, budyniowy zapach.


Seoul to, jak już wspominałam, przepiękny odcień fioletu z dużą dawką różu, dzięki któremu staje się bardziej twarzowy. Nie jest to tak mocny fiolet, jak wskazywałoby na to opakowanie, w rzeczywistości jest delikatniejszy, szczególnie po jednej warstwie. Oczywiście, można nieco poszaleć i nałożyć więcej szminki na usta, wtedy odcień nabiera mocy. Pomadka dobrze się nakłada, choć czasem mam problem z rozprowadzeniem koloru równomiernie. Tak jak cała reszta gromadki, i ta szminka zastyga nieco powoli - ma to oczywiście swoje plusy, bo spokojnie możemy choćby skorygować obrys. Lubię też tę serię za to, że ładnie się zjadają i łatwo je poprawić bez tworzenia efektu "ciacha".

*swatche na ustach przed zastygnięciem

Zarówno ten piękny odcień, jak i pozostałe pomadki są obecnie dostępne w butiku w Warszawie w Galerii Mokotów, a niedługo marka otwiera kolejne sklepy - jest już informacja o butiku w Poznaniu! Więcej informacji znajdziecie na profilu marki na Facebooku. Cena Soft Mattów to 29 zł, więc nic tylko kupować!

Jak Wam się podoba ten odcień? Lubicie fiolety na ustach? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...