poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Zachować lato na dłużej - NYX Butter lipstick w odcieniu Sweet Tart

Jestem pomadkową maniaczką i nie boję się do tego przyznać. Uwielbiam wszelkiego rodzaju mazidła, choć najmocniej te dające widoczny, intensywny kolor. Wbrew pozorom nie są to jedynie pomadki w płynie, czy też typowe kremowe lub matowe w sztyfcie, moc koloru mogą dać nam również te nawilżające! Choćby przepiękna sztuka z NYX - Butter Lipstick w odcieniu Sweet Tart.


Zwykle pomadki nawilżające nadają ustom subtelny odcień, często są półtransparentne, a także wyjątkowo nietrwałe. Ta sztuka zaś nie tylko trzyma się wyjątkowo dobrze, ale też ma całkiem fajną pigmentację, choć krycie w dalszym ciągu niepełne. Właściwości jak na taki produkt przystało są godne uwagi - nie wysusza on skóry ust, ale delikatnie ją nawilża, nie podkreśla także niedoskonałości. Nie zauważyłam, by pomadka w jakiś szczególny sposób się rozpływała czy nieestetycznie się zjadała, nosi się wyjątkowo dobrze! Oczywiście nie można tutaj oczekiwać, by kolor zachował się na ustach przez cały dzień, mimo to w tej kwestii nie jest wcale źle ;) Wykończenie zachwyca mokrawym blaskiem!


Sweet Tart to cudowny, soczysty odcień - mocnego, średniego różu z leciutką domieszką koralu i maliny. Bardzo twarzowy i wyjątkowo letni kolor. Choć oczywiście - co kto lubi, każdy kolor w końcu można nosić przez cały rok, nikt nam tego nie zabroni ;)


Konsystencja jest dość śliska, pomadka gładko sunie po ustach, ale w przeciwieństwie do innych jej podobnych, ta się nie rozpływa, sztyft zaś trzyma formę.


Kosmetyki NYX kupicie w butiku w Warszawie w Galerii Mokotów, niedługo zaś również w Poznaniu i Krakowie. Z tego co czytałam na fan pagu NYXa, sklep internetowy ma powstać do końca tego roku!

Jak Wam się podoba ten odcień? Lubicie nawilżające pomadki?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...