czwartek, 3 listopada 2016

Dark matters

Skoro ciemno wszędzie... to ciemno i na paznokciach. Jestem jedną z tych osób, które bardzo lubią takie kolory na paznokciach. Oczywiście, mam swoje naloty na pastele czy intensywne, wręcz neonowe barwy, ale w takich pazurach czuję się wyjątkowo dobrze, szczególnie jesienią i zimą. 

Po uroczych sweterkach przyszła pora na coś bardziej mrocznego, ale jednocześnie muśniętego stylem glamour. Paznokcie bowiem miały mi pasować do stylizacji na NYX Halloween Party ;) Postawiłam oczywiście na czerń, ciemną zieleń, przyciemniony granat oraz różnego rodzaju dekoracje. Nie mogło zabraknąć brokatu czy cyrkonii identycznych z tymi, które miałam na twarzy.


Od kciuka poczynając, nałożyłam na niego czarny lakier hybrydowy - Semilac Black Diamond (całą jedną warstwę) i żeby uzyskać ciekawszy efekt, wtarłam w niego sypki cień do powiek, piękny duochrome połyskujący na fioletowo - KOBO Violet Blush. Dodatkowo przyozdobiłam go czarnymi, opalizującymi na róże kolory cyrkoniami z Born Pretty Store. 


Paznokieć palca wskazującego to przepiękny, atramentowy granat - Semilac Blue Ink. Jednak, żeby jeszcze bardziej go przyciemnić nałożyłam aż trzy jego warstwy (bardziej mi się jednak podoba przy standardowych dwóch). Tutaj również użyłam cyrkonii.

Następnie mamy ciemną, głęboką zieleń, idealny szmaragd. Tu niestety, żeby uzyskać taką moc koloru i "ciemność" musiałam nałożyć aż 5-6 warstw lakieru hybrydowego Pierre Rene Secret Green. Nie mam pojęcia, czy to ferelna sztuka (bo inne lakiery ten marki mają dużo lepszą pigmentację) czy po prostu taki urok tego odcienia.

Przyszła pora na przepiękny holograficzny brokat NYX w odcieniu Violet - czyli właściwie delikatnie wpadającym w indygo granacie. Glitter zaaplikowałam na lakier Blue Ink, żeby podbić jego barwę.

Ostatni paznokieć to zwykła, nieurozmaicona niczym czerń - Black Diamond.


Przy lampie pierścieniowej

Jak Wam się podoba ten ciemny mix? Lubicie takie ciemne lakiery do paznokci u siebie? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...