niedziela, 16 października 2016

Kwiaty i wino

Co jak co, ale nic się tak mocno nie kojarzy z jesienią jak wino... we wszelakiej postaci. Dla abstynentów poleca się jednak zachowanie ostrożności i trzymanie się jak najdalej od niego. Jednak jest też dla nich nadzieja: wino mogą właściwie mieć w innej postaci. Ja polecam dodatki - te od galanterii poczynając, przez ubrania, aż po makijaż i oczywiście - paznokcie! A jak paznokcie, to tylko hybrydy ;)


Choć jesień już w pełni, miałam ochotę nieco ją złagodzić, choćby w manicurze, dlatego zdecydowałam się na jesienno-wiosenny mix. Obok przepięknego lakieru hybrydowego w kolorze wina (ciemna wiśniowa czerwień podszyta różem) Victoria Vynn Risky Wine nr 119, mamy tutaj więc kwiaty - subtelną kompozycję na białym tle w postaci naklejek wodnych oraz malowany różowy kwiatuch za pomocą sondy oraz Art Gelu w odcieniu Creamy Amaranth


Może mistrzostwo w zdobieniu to to nie jest, ale wiecie co? Jeszcze nie byłam tak zadowolona z żadnego przyozdobionego przez siebie paznokcia, jak z tego kwiatka właśnie. Wbrew pozorom, wcale nie jest tak łatwo namalować na paznokciach... cokolwiek. Nawet zwykłe kropki wymagają skupienia i pewnej ręki. Gdy ktoś do tego nie ma jeszcze żadnego talentu plastycznego, uwierzcie mi, próba namalowania czegokolwiek to nie lada wyzwanie. 


Jeśli chodzi o lakiery - użyłam tutaj oczywiście całego kompletu Victoria Vynn - nie tylko lakieru hybrydowego Gel Polish Color Risky Wine, ale także bazy oraz topu z tej samej firmy i serii. O nich dokładniej, o mojej pracy z nimi i wrażeniach, napiszę za jakiś czas. Dodatkowo wzmocniłam paznokcie hardem a pod naklejką znalazł się białawy lakier. Na tę chwilę chciałabym jeszcze zaznaczyć, że do pełnego krycia Risky Wine potrzebowałam tym razem aż trzech cienkich warstw. Lakier ten jest wyjątkowyo "żelowaty", pierwsze warstwy były mocno różowe, niczym kompot z wiśni, a dopiero trzecia wzmocniła ten kolor i nadała mu odpowiedniej głębi. Ale kolor wynagradza wszystko. Jest to odcień bardzo elegancki, idealny na sezon jesień-zima, co więcej będzie pasował do każdej karnacji, każdej dłoni, każdego kształtu paznokci. 


Mam nadzieję, że moja propozycja na manicure spodoba się Wam i w te zimne, wietrzne dni przywiedzie do Was odrobinę lata. 

Jak Wam się podoba ten odcień lakieru i cały manicure? :) Na jakie kolory lakierów do paznokci stawiacie obecnie? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...