sobota, 30 sierpnia 2014

Sabat Czarownic - odsłona druga!

Witajcie,

spotkania blogerskie to nie lada gratka, zawsze fajnie jest poznać w "realu" blogerki (i blogerów), których podczytuje się na co dzień. A jeszcze fajniej jest, gdy blogerki te już się przyjaźnią i spotkanie takie jest dla nich okazją, by znów zobaczyć się (Internet to w końcu nie wszystko!), pożartować, wyprzytulać - a wszystko to w jakże rodzinnej atmosferze.
Z dziewczynami znamy się nie od dziś, łączą nas głębsze relacje niż by się to mogło wydawać. Jak to w rodzinie - z jednymi przyjaźnimy się mocniej, z innymi rozmawiamy nieco rzadziej, ale wszystkie mocno się wspieramy. I choć ja jestem typowym alienem, odludkiem żyjącym sobie w bezpiecznej przestrzeni, tak grupę moich pięknych czarownic naprawdę doceniam.

Blogowa mina i zaczynamy!

Tym razem spotkałyśmy się w Warszawie, w bardzo fajnym i klimatycznym lokalu Trzyczwarte, w pewną piękną sobotę 16 sierpnia. Miałyśmy w tej klubo-restauracji dla siebie też sporo miejsca przy dużym stole, a wypady na świetną werandę (chcę taką!) tylko uprzyjemniały nam spędzony czas. Było więc i przytulnie, idealnie do pogaduch i kulinarnie!

Co by tu przekąsić?


I tak, kilka dobrych godzin upłynęło nam w szalonym tempie! Jak zawsze, wyśmiałyśmy się za wsze czasy ;D Takiej atmosfery można nam tylko pozazdrościć - tutaj nie ma miejsca na nudę, sztywniactwo czy gwiazdorzenie, czujemy się ze sobą coraz bardziej swobodnie. Po co cichu zdradzę, że już nam tęskno i planujemy kolejne spotkanie! Można powiedzieć, że połączyła nas pasja - do makijażu, do blogowania, ale nasze więzy zacieśniła wzajemna życzliwość i szczerość.

Idźcie sobie, co nam tu przeszkadzacie? :P

Trójca Piękna - Julcia, Natalia i Maya :)

Na to nic nie poradzę, to debilizm wrodzony ;)) Aż Klau się fochła z wrażenia.

Z Zalosią ;)Świry! :D


Żeby nie było nam tak smutno... następnego dnia zrobiłyśmy poprawiny! Tym razem spotkałam się z Julią, Natialią, Wiktorią i... piękną i mega zdolną Natalią z bloga I Love My Addiction! I tak, potwierdzam - Natalia jest równie piękna (ba, a raczej piękniejsza!) i równie sympatyczna jak na blogu czy filmikach ;) Miłe chwile spędziłyśmy na kawie w Złotych Tarasach.


*Za zdjęcia dziękuję Julci, Natalii, Mayi i Zalosi :)

A dziewczęta, które tym razem mogły przyjechać na sabat, to te śliczne mordki, które znacie z poniższych blogów:

Od lewej:
Ja oczywiście ;)Żeby było nam jeszcze przyjemniej, Julia z pomocą Wiktorii, zorganizowały dla nas mnóstwo świetnych prezentów! Sponsorami byli:

Drogerie Natura, My Secret

Make-up Trendy

Yankee World

KIA Candles

Revitalash Polska

Alle Paznokcie

Essence Polska

Makeup Revolution Polska

HEAN

Mario Luigi
La Femme

PELL.PL Niszowe kosmetyki

Serce Natury

Cacharel Amor Amor Polska

Carmex Polska

Mary Kay Polska

Karaja

JOKO

LAMBRE

Secret Lashes

Bioderma

DAX/Celia/Perfecta

Manufaktura Czekolady

Bath&Body Works Polska

Soraya

Etre Belle

Zrób Sobie Krem
Tylko pozazdrościć, prawda? :))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...