wtorek, 13 września 2016

All you need is GLOV!

Zmywanie makijażu nie zawsze należy do najprzyjemniejszych czynności w ciągu dnia. Co więcej, nie zawsze mamy na to wystarczającą ilość czasu. Kiedy padamy z nóg, zmęczone po cały dniu pracy i biegania po mieście, ostatnie o czym myślimy to dokładnie oczyszczanie twarzy z makijażu. A jednak, jest to bardzo ważny element, o ile nie najważniejszy, naszej pielęgnacji. Na przeciw nam wychodzą przeróżne "wynalazki" w tej dziedzinie - na przykład cudowne rękawice GLOV


Nie sądziłam, że kawałek dziwnego materiału, podobnego do tego, z których wykonane są szmatki do czyszczenia okien, może być tak zaskakująco efektywny! A jednak, moja piękna rękawica GLOV On-the-go Color Edition w radosnym odcieniu Party Pink sprawdza się, wbrew moim obawom, wyśmienicie. Wcale nie przesadzam. Jedyne, czego prócz niej potrzebujemy to... woda. Tak, tak, jedynie za pomocą zmoczonej, puchatej rękawicy pozbędziemy się nawet najcięższego makijażu. Cacko to świetnie sobie radzi z grubą warstwą kryjącego podkładu, masą ciemnych, kolorowych, świetnie napigmentowanych cieni, czarnym jak smoła tuszem do rzęs, choć miewa malutkie problemy podczas usuwania wodoodpornych kosmetyków. Świetnie oczyszcza cerę, nic na skórze nie zostaje, ba! nic nie osiada się nawet w porach skóry! Ogólnie rzecz biorąc, radzi sobie doskonale - jestem pod ogromnym wrażeniem. 


Uwielbiam używać tego gadżetu pod prysznicem, szybko i łatwo pozbywam się w ten sposób nawet największej tapety, a wiecie, że mocne makijaże to ja lubię wyjątkowo mocno ;) Po każdym użyciu należy rękawicę umyć za pomocą mydła - używam zwykle szarego, ostatnio, żeby przyspieszyć cały proces, sięgam po... żel pod prysznic. Produkt ma jednak swoje minusy, dla mnie jest to bardzo długi czas wysychania. Jest to naprawdę irytujące. 


GLOV on-the-go to jak dla mnie najfajniejsza opcja ze wszystkich dostępnych, GLOV oferuje również "paluszkowe" wersje do zmywania makijażu oczu, i duże, kwadratowe, tzw. komfortowe. Moje cacko kosztuje 39,90 zł, nie jest to szalona cena - pamiętajcie jednak, że wedle zaleceń producenta, rękawicę powinno się wymieniać co trzy miesiące.

Ze swojej strony polecam wypróbować - szczególnie niedowiarkom. Zakochacie się w tym produkcie!

Tak więc... GLOV is all you need! ;)

A Wy znacie te produkty? Lubicie ich używać? :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...