czwartek, 9 stycznia 2014

Paletka cieni do powiek od BornPrettyStore

Witam,

ze sklepu BornPrettyStore wybrałam również paletę 28 metalicznych, kolorowych cieni do powiekSama paletka jest bardzo lekka, wykonana z cienkiego plastiku, który łatwo się brudzi - dotarła do mnie natomiast w całości. Nie posiada lusterka - mnie jest ono w paletach zupełnie nie potrzebne, i tym lepiej że ta paleta go nie posiada - w końcu przebywa daleką podróż i mogłoby się ono zbić.Cieni jest 28, niemal wszystkie mają wykończenie metaliczne - wyjątkiem są lekko perłowa biel, słonecznikowa żółć i chłodny jasny róż. Co do pigmentacji - pomijając te cienie perłowe, które mają ją słabszą, reszta ma rewelacyjną. Jednak choć pigment jest boski, konsystencja cieni jest bardzo zbita - dlatego też najlepiej nakładać je za pomocą palca albo pacynki, w przypadku nakładania ich pędzlami, trzeba się po prostu bardziej namęczyć ;)

Trwałość jest dobra, ale cienie pod koniec dnia (nawet na bazie) potrafią blednąć. Mamy tutaj odcienie srebra od grafitu aż po jasne srebro i biel:

Pomarańcze i soczyste żółcie:

Ciemną, piękną zieleń, turkus, pistację i żółte złoto:

Koral, jasne róże, jasny fiołkowy fiolet:

Ciemny róż, barbie róż, lawendowe fiolety:

Niebieskości:

Brąz lekko oliwkowy i miedzie:


 Przykładowe makijaże z nimi:


albo
Paletkę możecie zakupić TUTAJ za cenę $19.80 - przesyłka jest darmowa. Ponadto możecie skorzystać z kodu zniżkowego na 10% - "GRAYG10".
Ja polecam tę paletę z myślą o zabawach z makijażem - cienie są mocno błyszczące, kolory nasycone i wyglądają na powiekach bardzo efektownie. Najlepiej łączyć je z matami dla stonowania efektu. To nie jest paletka do profesjonalnego użytku, niekoniecznie nadaje się też na większe wyjścia, czy nawet na co dzień.

A Wam jak się podoba? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...