sobota, 11 stycznia 2014

Zielony korektor Lily Lolo Blush Away i promocje na Costasy.pl

Witam,

macie problemy z naczynkami, cerę skłonną do podrażnień, trądziku, wyprysków a może trudno znikające zaczerwienia? Dziś o produkcie idealnym dla Was! W roli głównej zielony korektor mineralny - Lily Lolo Blush AwayJest to produkt mineralny, więc znów mamy do czynienia z drobno zmielonym proszkiem o stosunkowo suchej konsystencji, jednak mimo tego dobrze się go nabiera na pędzel i ładnie "chwyta" skórę.

Korektor ma bardzo jasny lekko zielonkawy kolor i całkiem mocną pigmentację. Dlatego do pokrycia zaczerwienień wystarczy odrobina produktu. Można go nakładać zarówno na większe obszary skóry - za pomocą choćby flat topa, ale także na mniejsze, na wypryski za pomocą małej kuleczki. Wystarczy cienka warstwa produktu, zbyt gruba może lekko przebijać przez podkład. 


Genialnie neutralizuje wszelkie zaczerwienienia - od popękanych naczynek, przez wypryski, czerwone ślady po nich, nawet zadrapania po moim kocie ;), nada się także po oczy - bo krycie ma sensowne i jest bardzo lekki!

Nakłada się go oczywiście pod podkład, przed zastosowaniem podkładu mineralnego. Można dodać odrobinę do podkładu (i dokładnie wymieszać), można nałożyć go nawet pod podkład płynny - ale wtedy fluid lepiej nakładać za pomocą pędzla, metodą stemplowania, żeby korektor się nie starł, da się nawet dodawać go do produktów płynnych a także stosować na mokro.

Ja zwykle używam go w niewielkiej ilości na sucho na wypryski i ślady po nich, zadrapania, następnie nakładam podkład mineralny, sprawdza się świetnie.Korektor można kupić na Costasy.pl, kosztuje 42,90 zł - ale te 4 gramy produktu są bardzo wydajne.  

Ja polecam jeśli szukacie lekkiego a dobrego korektora, który nie tylko zakryje Wam wszelkie zaczerwienienia na twarzy, ale również nie wpłynie negatywnie na Waszą skórę. Na moją już wpłynął dobrze, wydaje mi się że wyprysków pojawia się zdecydowanie mniej niż kiedy używałam na nie ciężkich korektorów w kremie.


Znacie go? Używacie zielonych korektorów a może zielonych baz pod makijaż? PS. Do poniedziałku lub do wyczerpania zapasów na Costasy możecie zakupić taniej niektóre produkty Lily Lolo i Lulu&Boo. 

W przypadku pierwszej marki taniej są dostępne teraz:
- produkty limitowane (czyli poczwórne paletki cieni i rozświetlacze czy też bronzer i róż), 
- podkłady, 
- pudry sypkie, 
- rozświetlacz Star Dust (piękny jest! pisała o nim ostatnio Iwetto), 
- niektóre cienie do powiek - na przykład piękny Chocolate Fudge Cake czy Parma Violet, 
- prasowane cienie do powiek, 
- kredki do oczu, 
- szminki - cudowna Passion Pink, Berry Crush, Love Affair i Parisian Pink, jak również Rose Gold, 
- a także pędzle do makijażu i zestawy prezentowe! ;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...