czwartek, 17 kwietnia 2014

Paletka neonowych cieni My Secret Hot Colors

Witam Was,

ostatnio pokazałam Wam dwa przykładowe, zwariowane i kolorowe makijaże z nową paletką cieni My Secret Hot Colors - dziś pora na jej prezentację! Od razu mówię, że paletka pochodzi z wiosennej, czy też wiosenno-letniej kolekcji My Secret, marki dostępnej tylko i wyłącznie w Drogeriach Natura.
W paletce znajdują się cztery, matowe neonowe cienie, każdy ma 1 gram - nie jest to specjalnie dużo, ale zważając, że takich odcieni używamy zwykle rzadko, na imprezy czy do makijażowych zabaw, spokojnie starczą nam one na rok używania - zgodnie z datą ich ważności.


Mamy tutaj piękną, intensywną i mega soczystą, neonową (choć na zdjęciach wszelkie "neonowości" się zjadły) żółć. Jest więc chłodniejsza i bardziej cytrynowa niż na zdj.

Pomarańcz jest jedną z tych, które akurat lubię - soczysta, z niewielką nutką czerwieni. 

Róż ma w sobie coś z fuksji, chociaż fioletu w nim dość mało ;) Oczywiście i w tym przypadku, jest na żywo dużo bardziej intensywny niż na zdjęciach.

Niebieskość skradła mi serce - uwielbiam takie odcienie! Głęboka, średnia z delikatną nutą zieleni (którą pewnie tylko ja dostrzegam). Dla mnie numer jeden tej paletki!


Oczywiście, cienie powalają nie tylko intensywnością kolorów ale i pigmentacją! Pomimo że są bardzo suche w swojej konsystencji, nie mam z nimi większych problemów podczas nakładania ich na powiekę, czy też blendowania. Nawet nie giną mocno przy rozcieraniu, choć mogą nie rozcierać się koniecznie równomiernie na skórze z niedoskonałościami, krostkami czy mocno pomarszczonej. Osypują się w granicach normy, prawdę powiedziawszy dziwię się, że nie sypią się mocniej ;) 


Dwa przykładowe szaleństwa zmalowanie z jej użyciem:
Oczywiście, spokojnie można tymi cieniami malować również kolorowe kreski - czy to monochromatyczne czy cieniowane. Jest na to kilka sposobów - można cienie nakładać (delikatnie wklepywać) na uprzednio namalowaną białą kredką kreskę, albo użyć ich na mokro - nabierać cienie za pomocą lekko zwilżonego pędzelka, albo też zeskrobać odrobinę cienia i wymieszać go np. z Duralinem.

Ze swojej strony polecam Wam na wolne, słoneczne dni i do zabaw makijażowych! ;)

Paletka kosztuje 13,99 zł i jest dostępna w Drogeriach Natura - ale pamiętajcie, jest to edycja limitowana!


***
Macie już tę paletkę? Jak Wam się podoba? Skusicie się na nią? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...